Pirmas puslapis
Apie
Naujienos
Mokslinė metodinė taryba
Kontaktai
Konkursai
Vytautijada
Suvažiavimai
Atestavimas
Paieška
Nuorodos


Lietuvos Respublikos
restauratorių sąjunga
Į/k 190685380
Pilies g.16/Šv.Mykolo g.2
LT-01123  Vilnius
Tel. 8 5 2619459
restauratoriu.sajunga@gmail.com
Kultūros vertybių restauravimo ir konservavimo teorija ir šiuolaikinės technologijos Spausdinti El. paštas

2013-08-29

Mieli kolegos restauratoriai,

Lietuvos Restauratorių sąjunga, kaip socialinis partneris, ir Vilniaus Universitetas dalyvavo LR Švietimo ministerijos paskelbtame Neformaliojo suaugusiųjų švietimo programų konkurse, įvykusiame 2013 m. gegužę. Mes pateikėme programą “Kultūros vertybių restauravimo ir konservavimo teorija ir šiuolaikinės technologijos”. Su dideliu džiaugsmu pranešame, kad konkursą laimėjome, taigi programos vykdymui jau paskirtos lėšos iš Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto bei ES struktūrinių fondų (76%), kitą dalį (24%) įsipareigojo Lietuvos Restauratorių sąjunga.

 

Taigi, įsiliejome į mokymosi visą gyvenimą srautą ir turėsime galimybę patobulinti savo profesines kvalifikacijas bei sukurti aukštesnio lygmens profesinį pasitikėjimą.

Kviečiame programoje dalyvauti visus didelių, mažų ir vidutinių restauravimo įstaugų bei įmonių specialistus, kuriems rūpi naujos karjeros galimybės arba kuriems tiesiog įdomu pasigilinti į atskiras restauravimo ir konservavimo sritis. Plačiau susipažinti su programa galite skaitydami šio laiško prisegtuką.

Labai kviečiame visus norinčius mokytis ar tiesiog paklausti rašyti restauratorių sąjungai. Ir norime priminti, kad mokslo metai prasideda nuo rugsėjo 15 dienos, tad apsispręsti laiko deja liko nedaug, būkite ryžtingi.

 

NEFORMALIOJO SUAUGUSIŲJŲ ŠVIETIMO PROGRAMA "KULTŪROS VERTYBIŲ RESTAURAVIMO IR KONSERVAVIMO TEORIJA IR ŠIUOLAIKINĖS TECHNOLOGIJOS"

 

 
< Ankstesnis   Kitas >

http://www.restauratoriusajunga.lt, powered by Joomla